FuNMMO
NPC editleme [kirmizi market,Epic ve istediğiniz npc yi market halina çevirme. 212
NPC editleme [kirmizi market,Epic ve istediğiniz npc yi market halina çevirme. Coolte11
FuNMMO
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

FuNMMO

FuNMMO Oyun Eğlence ve Bilgi Platformu

AnasayfaKapıGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
  NPC editleme [kirmizi market,Epic ve istediğiniz npc yi market halina çevirme. B_160x400_T1_F-2 NPC editleme [kirmizi market,Epic ve istediğiniz npc yi market halina çevirme. B_560x95

NPC editleme [kirmizi market,Epic ve istediğiniz npc yi market halina çevirme.

3 posters
YazarMesaj
RaPSTAR
Admin
Admin
RaPSTAR

Nerelisin : Balıkesir

NPC editleme [kirmizi market,Epic ve istediğiniz npc yi market halina çevirme. Empty
MesajKonu: NPC editleme [kirmizi market,Epic ve istediğiniz npc yi market halina çevirme.   NPC editleme [kirmizi market,Epic ve istediğiniz npc yi market halina çevirme. I_icon_minitimePerş. Mayıs 13, 2010 7:47 am

İŞTE BEN ARKADAŞLAR BULUR BULMAZ SİZİNLE PAYLAŞİORUM KONU HİDEDİR MESAJ YAZİP YENİLERSENİZ AÇİLİR
DAHA ÖNCEDEN BİLİPDE PAYLAŞMAYANALR ÇOK WAR O YÜZDEN ONLARİ KİNİORUM...
Buyryn BEYLER...
NE İŞE YARAR DİYE SORARSANİZ ÖRNEĞİN EPİCİ MARKET HALİNE ÇEVİRİR YANİ İÇİNE İTEM SAKLİYABİLİYORUZ... EPİC SADECE ÖRNEKTİR BUNUN GİBİ KİRMİZİ MARKET VEYA İSTEDİGİMİZ BÜTÜN NPCYİ SABİTLİYEBİLİRİZ...
daha önceden bu tarz konular açildi ama hepsi ya npc değişior yada başka bişey oluordu simdi size sabitlemeye ögreticem kesinle herhanqibi bir prog. lazim deildir
Navicata girioruz.
playeri seçioruz. oradan shop u seçiyoruz. en alta gelioruz
"+" işaretini seçiyoruz.
3 kutu çikacaktir...
1.ci Vnum:20094
2.ci Name:?? ??
3.cü npc_vnum:20094 oalcaktir
açiklama olrak

1.ci vnum a editleyeceğiniz npc nin kodunu yaziyoruz.
2.ci mob_protoya girip editleyecegimiz npc nin "NAME" sini seçiyoruz.
Buda ???? gibi bişeydir işte onu kopyalayip SHOP daki name yerine yapiştirioruz...
3.cü ise gene editleyeceğimiz npc nin kdounu yazioruz...
--------------------------------------------------------------------------------------
Mob_protoya girioruz:
ctrl + f yapip: editleyeceğimiz npc nin kodunu yaziyoruz: örnek "20094"
biraz ilerleyin click_on yazar orasi "2" dir "1" olarak ayarlayin
----------------------------------------------------------------------------------------------------
Sonra: Shop_item e girip npc mizin kodunu yazalim....
koyucaginiz itemi felan yazin burayi zaten biliorsunuz arkadaşlar..
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Ben anlamadim diyorsan buyur sana videolu anlatim:::::
[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
http://revolucion-clan.yetkinforum.com
babacan0153
Yeni Üye
Yeni Üye

NPC editleme [kirmizi market,Epic ve istediğiniz npc yi market halina çevirme. Empty
MesajKonu: Geri: NPC editleme [kirmizi market,Epic ve istediğiniz npc yi market halina çevirme.   NPC editleme [kirmizi market,Epic ve istediğiniz npc yi market halina çevirme. I_icon_minitimeC.tesi Mayıs 15, 2010 8:04 am

düzgün anlatsan olmas yani dimi
RaPSTAR
Admin
Admin
RaPSTAR

Nerelisin : Balıkesir

MesajKonu: Geri: NPC editleme [kirmizi market,Epic ve istediğiniz npc yi market halina çevirme.   NPC editleme [kirmizi market,Epic ve istediğiniz npc yi market halina çevirme. I_icon_minitimeC.tesi Mayıs 15, 2010 8:08 am

kardeş yapamadığın bişi olursa [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] ekle hallederiz sorun çıkarma....
http://revolucion-clan.yetkinforum.com
Tordex
Süper Moderatör
Süper Moderatör
Tordex

MesajKonu: Geri: NPC editleme [kirmizi market,Epic ve istediğiniz npc yi market halina çevirme.   NPC editleme [kirmizi market,Epic ve istediğiniz npc yi market halina çevirme. I_icon_minitimePaz Mayıs 16, 2010 4:28 pm

Teşekkürler

NPC editleme [kirmizi market,Epic ve istediğiniz npc yi market halina çevirme.
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Ağınızın Sifresini İstediğiniz Gibi Yapın..Resimli Anlatım
» İtem Editleme Videolu Anlatım
» OrtaLama Zarar EditLeme ResimLi AyrıntıLı AnLatım ßy HuH..!